ładowanie
Zadaj pytanie
Świętokrzyskie - dobre sąsiedztwo na rzecz integracji cudzoziemców Świętokrzyskie - dobre sąsiedztwo na rzecz integracji cudzoziemców

Nowy projekt Stowarzyszenia Integracja Europa - Wschód, który obejmie wsparciem kilka tysięcy osób w województwie świętokrzyskim!

Świętokrzyskie - dobre sąsiedztwo na rzecz integracji cudzoziemców 14.01.2021 , godz. 17:00
Zapraszamy do obejrzenia materiału TVP o Punkcie Informacyjnym dla Cudzoziemców w Kielcach! Zapraszamy do obejrzenia materiału TVP o Punkcie Informacyjnym dla Cudzoziemców w Kielcach!

Pomagają odnaleźć się cudzoziemcom zarówno w sprawach administracyjnych, jak i problemach życiowych. Zgłosić może się każdy, a odpowiedź zostanie udzielona... za darmo. W ramach programu INTEURO.INFO w Kielcach prowadzony jest Punkt Informacyjny dla Cudzoziemców.

Zapraszamy do obejrzenia materiału TVP o Punkcie Informacyjnym dla Cudzoziemców w Kielcach! 10.05.2021 , godz. 10:49
Trwają bezpłatne kursy języka polskiego dla cudzoziemców w Kielcach Trwają bezpłatne kursy języka polskiego dla cudzoziemców w Kielcach

Stowarzyszenie Integracja Europa - Wschód organizuje je w ramach projektu INTEURO.INFO współfinansowanego z Programu Krajowego Funduszu Azylu Migracji i Integracji "Bezpieczna przystań".

Trwają bezpłatne kursy języka polskiego dla cudzoziemców w Kielcach 19.09.2021 , godz. 13:10
3 KURS INTEGRACYJNY ZA NAMI 3 KURS INTEGRACYJNY ZA NAMI
3 KURS INTEGRACYJNY ZA NAMI 18.10.2021 , godz. 15:19

Fundusz Azylu Migracji i Integracji
dla cudzoziemców w województwie świętokrzyskim

Założ konto i skorzystaj z bezpłatnego wsparcia w naszym projekcie

+ Zarejestruj się
Partnerzy i współpraca